Jeosentetik Uygulamalar

Jeosentetik malzemeler tedarik eden bölge lideri ve sektöründe öncü Yesti Group, öncelikle altın madenciliği şirketlerinin ve jeosentetik uygulamalar yapan diğer şirketlerin ilk tercihi olmaktadır. Sahip olduğu deneyimli serim ekibi ve ekipmanları ile birlikte uygulama hizmeti sunan, güçlü kadrosunda yer alan deneyimli şantiye şefleri, saha mühendisleri, kurum içi kalite kontrol mühendisleri, kalifiye (TÜV SÜD sertifikalı) formenler ve membran ustaları, tecrübeli saha işçileri ve ağır makine operatörleri ile hizmet veren Yesti Group, 30 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışı projelerde 24 milyon metrekareden fazla jeosentetik ürün tedarik etmiş ve uygulamıştır.

 

Eşsiz hizmet ve onlarca yıllık uygulama deneyimi ile birçok Yığın Liçi Tesisi (HLF) ve Atık Depolama Tesisi (ADT) astar projelerini başarıyla tamamlayan çevre koruma hizmetlerinde lider Yesti Group, 2022 yılı Nisan ayında Afrika Burkina Faso’da açtığı şube ile yurt dışı projelerinde operasyonel süreçleri hızlandırmış ve daha etkin bir iş yönetimi sağlamıştır.

 

Küresel deneyim ve kusursuz kurulumlar sunan Yesti, baştan sona müşteri memnuniyetini taahhüt etmekte ve projenizin güvenli, zamanında, bütçeye uygun ve kalite standartları çerçevesinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Yesti olarak sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.