Avrasya’nın En büyük Çevre Teknolojileri Fuarı ”IFAT Eurasia 2019”da Yerimizi Aldık

MMI Eurasia’nın 2 Yılda bir düzenlediği ”IFAT Eurasia Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı”, Avrasya’nın en büyük çevre teknolojileri fuarı olma özelliğini taşıyor. 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (IFM) düzenlenen fuarda, artan sanayileşme ve şehirleşme sonucunda ortaya çıkan sorunları çözüme kavuşturmayı hedefleyen teknolojiler sergilendi. Fuar, çevre teknolojileri sektörüne öncülük ederek, yerli ve yabancı tüm sektör paydaşlarını bir araya getirdi.

Toplam 16 bin metrekarelik sergi alanında katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilenebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları kategorilerinde yeni ürün ve teknolojilerin sergilendiği bir etkinlik gerçekleştirildi.

Biz de Yesti Group olarak IFAT Eurasia Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na katılarak standımızda yerimizi aldık. Çeşitli sanayileşme ve şehirleşme faaliyetlerinin çevresel etkilerini en aza indirgemek için katı atık depolama sahaları, sıvı atık toplama ve arıtma istasyonları alanlarındaki faaliyetlerimizi ziyaretçilerimize aktarıp, onların sorularını yanıtladık. Özellikle üç ana faaliyet alanımızdan biri olan Geosentetik ürünlerin çevre kirliliği ve sürdürülebilirlik konularında sağladığı faydaları ziyaretçilerimizle paylaştık. Artan sanayileşme ve şehirleşme sonucunda ortaya çıkan çevre sorunlarının çözümlerine ışık tutan bu fuar için MMI Eurasia ekibine teşekkür ederiz.

178346ee
1947c886
16153063
haber_5ca5aa878d261_avrasya-nin-en-buyuk-cevre-teknolojileri-fuari-ifat-eurasia-2019-da-yerimizi-aldik