Hakkımızda

KURUMSAL

Yesti Group

Yesti, 1992 yılında E. Murat PEKEL tarafından kuruldu. Aradan geçen 30 yıllık süre zarfında birçoğu yirmi yılı aşkın süredir bizimle çalışan harika bir ekip oluşturduk ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projede görev alıp, birçok saygın ve değerli firmayla iş birliğinde bulunma fırsatı yakaladık. Başlıca faaliyet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz;

 

  • Jeosentetikler & Çevre Projeleri
  • İnşaat (Betonarme & Çelik İşler)
  • Prefabrik & Konteyner

Çözüm/müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde ve ekip çalışması anlayışımızın yardımıyla Yesti Group, müşterileriyle uzun süreli ilişkiler tesis etmeyi başarmış ve kaliteli projeleri güvenli bir şekilde, öngörülen bütçe içerisinde kalarak hayata geçirmiştir. Böylelikle Yesti, bugün üç kıtada hizmet vermekte olan bir firma haline gelmiştir.

 

Geniş coğrafyalara yayılmanın bir sonucu olarak, 2022 yılı Nisan ayında Afrika Burkina Faso’da şube açan Yesti, bu sayede yurt dışı projelerinde operasyonel süreçleri hızlandırmış ve daha etkin bir iş yönetimi sağlamıştır.

 

Kurulduğu günden bu yana çevreyi ilk sıraya koyan anlayışımız ve doğaya saygı felsefemiz doğrultusunda havanın, suyun ve toprağın kirlenmesini önlemek birincil amacımız. Bu amaca göre çevre ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere riayet ederek, tüm üretim süreçlerimizde çevre dostu yapı malzemeleri kullanıyor, uygulamakta olduğumuz çevre yönetim sistemini sürekli denetleyerek tüm çalışanlarımızın, tedarikçi ve taşeronlarımızın çevre bilincine ulaşmalarını sağlıyor, bu doğrultuda gerekli olan eğitimleri gerçekleştirerek yeni nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Sürdürülebilirlik konusundaki adanmışlığımızın bir göstergesi olarak, yerel sertifikaların yanı sıra uluslararası standartlardaki aşağıda yer alan sertifikaları almaya hak kazanmış olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

 

  • ISO 9001 – Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001 – Çevre Yönetim Sistemi
  • ISO 45001 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • TÜV SÜD – Plastik Kaynakçı Sertifikası

Uzmanlığımız; yenilikçilik, kalite ve dürüstlüğe olan adanmışlığımızla müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçme çabası içerisinde iken sizlere amacına uygun ve size özel çözümler sunmaktan memnuniyet duyacağız.

VİZYONUMUZ


Gelişime açık ve çevreci yönetim felsefemizle, ana faaliyet konularımızda (jeosentetik izolasyon, inşaat ve prefabrik yapılar) liderliği ön plana alarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu çerçevede dünya standartlarında projeleri üstlenerek yenilikçi uygulamalarımız ile hayata geçirmek Yesti Group’un kurumsal vizyonudur.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ


Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, ana faaliyet konularımızda (jeosentetik izolasyon,inşaat ve prefabrik yapılar) gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelere paralel bilgi akışını sağlamak ve bu bilgileri çalışanlarımızla, taşeronlarımızla, tedarikçilerimizle ve kamuoyu ile paylaşmak Yesti Group’un kurumsal misyonudur.