Günümüz dünyasında sanayicilerimizin yatırımlarına yönelik her türlü inşaat taleplerini; kendi proje ve detayları çerçevesinde betonarme veya hafif/ağır çelik yapı olarak uygulayan firmamız yurt içi ve yurt dışı uygulamaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. İnşaat hizmet alanlarımız;

Alt Yapı İşleri

Alt Yapı İşleri

Alt yapı işleri dikkat ve titiz çalışma isteyen işlerdir. Ülkemizde son yıllarda alt yapı eksikliklerini gidermek için gerek malzeme üretimi gerek uygulama alanında önemli ilerlemeler kaydedilmiştir. Uygun malzeme kullanımı ve kaliteli imalat ile oluşturulan alt yapı, göremeseniz dahi sizlere optimum fayda sağlar.

Endüstriyel / Betonarme ve Çelik Binalar

Endüstriyel Betonerme ve Çelik Binalar

Sanayi sektöründe devreye giren endüstri yapıları, detaylı projelendirme süreçlerinden geçen önemli yapılardır. İhtiyaca göre betonarme, çelik veya betonarme ve çeliğin birlikte kullanıldığı karma sistemler tercih edilir. İmalat sırasında projede gidilen küçük değişiklikler, hızlı ve güvenli teknik müdahaleler ile hayata geçirilir.

Güçlendirme ve Restorasyon

Güçlendirme ve Restorasyon

Dekorasyon ufak detaylarla hayatımıza farklılık katar. Bu sayede yapınız diğerlerin bir kopyası değil, size ait sizi yansıtan bir eser durumuna gelir. Geniş yelpazede sunulan dekoratif işler, tecrübeli uygulama ile birleştiği zaman sizi yansıtacak yapılar ortaya çıkar.